DÁRKOVÉ POUKAZY RESTAURACE A PENZIONU "U LABUTĚ"

S ohledem jak na poptávku ze strany našich hostů, tak i naplňování cíle rozšiřování našich služeb si Vám dovolujeme oznámit, že s účinností od 1. září je možno zakoupit nebo objednat náš dárkový poukaz, který jejich držitelům umožní „u Labutě konzumaci pokrmů a nápojů včetně možnosti ubytování.

Dárkový poukaz je vydán v hodnotě 500,- Kč a má platnost 3 měsíce od data vydání (úhrady).

Užívání dárkového poukazu se řídí níže uvedenými obchodními podmínkami. Jsme přesvědčeni, že náš dárkový poukaz Vám dá možnost vhodně obdarovat nejen své blízké, přátele nebo kolegy, ale i třeba potěšit své obchodní partnery nebo ocenit své zaměstnance.

Uvedení našeho dárkového poukazu do života bude i pro nás bezprostřední zpětnou vazbou, neboť jen spokojený host zakoupí dárkový poukaz jako pozornost pro toho jehož si váží a chce vhodně ocenit.

Obchodní podmínky pro prodej a užívání dárkového poukazu restaurace a penzionu „U Labutě“

Zakoupení dárkového poukazu dává kupující souhlas s Obchodními podmínkami užívání našich dárkových poukazů pro poskytnutí stravovacích a ubytovacích služeb v restauraci a penzionu „U Labutě“

I.                   Hodnota dárkového poukazu. Dárkový poukaz je vydán v hodnotě 500,- Kč. Každý Vámi zakoupený poukaz bude doplněn o jméno uživatele a datum vystavení. Dárkový poukaz nelze směnit za peněžní hotovost.

II.             Platnost dárkového poukazu. Dárkový poukaz lze použít pouze po dobu 3 měsíců od data vydání (zakoupení). Po uplynutí této lhůty platnost dárkového poukazu automaticky zaniká.

III.         Placení dárkovým poukazem. Dárkový poukaz lze použít pouze k jednorázové úhradě ve výši nominální hodnoty poukazu. Bude-li hodnota poskytnutých služeb nižší než nominální hodnota uvedená na poukazu, rozdílná částka se nevrací. Bude-li hodnota vyšší než nominální hodnota poukazu, tak rozdílnou částku je třeba doplatit v penězích (v hotovosti nebo platební kartou). Před placením dárkovým poukazem je vhodné obsluhující personál o této formě platby informovat a ten je připraven Vás informovat o průběžném stavu Vašeho účtu v porovnání s nominální hodnotou poukazu.

IV.                Získání dárkového poukazu. Dárkový poukaz lze uhradit pouze osobně v hotovosti u službu vykonávajícího provozního restaurace , s tím, že vlastní návštěvu ohledně koupi poukazu je možno si předem dohodnout telefonicky na číslech: 777 584 868 / 225 986 030 nebo emailem: repofa@seznam.cz

V.                  Ostatní informace:

-          Padělání a pozměňování dárkového poukazu je zakázané a může být trestné

-          Poukaz nelze po zakoupení vrátit, v případě ztráty či odcizení nebude původnímu držiteli poskytnuta jakákoliv forma kompenzace (finanční či nefinanční)

-          Dárkový poukaz je přenosný a při jeho předložení není požadováno prokázání identifikace držitele

-          Obsluhující personál může odmítnout uplatnění dárkového poukazu v případě pochybnosti o jeho pravosti          

Nově zrekonstruovaná restaurace a penzion

Nově zrekonstruovaná restaurace a penzion
Polední nabídka

Polední nabídka

Přijďte k nám na oběd!

 (od 1100 do 1430)
 

Čepované tankové pivo

Čepované tankové pivo

Nejlepší pivo v okolí!

Plzeňskou dvanáctku u nás čepujeme přímo z tanků, přijďte ochutnat!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.